EATON DG1-34016FB-C21C Hız Kontrol Cihazı-Filtreli, Frenleme Modüllü, 11kW 23A Trifaze 400V (FS2)-EATON
%60
55.838,05 TL
139.004,00 TL
KDV Dahildir.
x 5.677,33 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
Y7-9702-2004-00P
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
115.836,67 TL + KDV
Ürün Adı EATON DG1-34016FB-C21C Hız Kontrol Cihazı-Filtreli, Frenleme Modüllü, 11kW 23A Trifaze 400V (FS2)-EATON
Stok Kodu Y7-9702-2004-00P
Marka EATON
Ürün Detayı
Ürün Kodu: Y7-9702-2004-00P  |  Barkod: 4015081721429
Öne Çıkan Özellikler
  • 23A anma akımı ifadesi ürün adında yer alır.
  • 400V değeri ürün adında belirtilmiştir.
  • Montaj ve seçim için etiket/isimlendirmedeki teknik ifadeleri dikkate alınız.
Kullanım Alanları
Satın almadan önce ürün kodu ve barkod ile doğrulama yaparak doğru modeli seçebilirsiniz.
Önemli Uyarılar
  • Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
  • Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
EATON DG1-34016FB-C21C Hız Kontrol Cihazı-Filtreli, Frenleme Modüllü, 11kW 23A Trifaze 400V (FS2)-EATON EATON DG1-34016FB-C21C Hız Kontrol Cihazı-Filtreli, Frenleme Modüllü, 11kW 23A Trifaze 400V (FS2)-EATON Y7-9702-2004-00P